Hard Rock Serrano
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 70 m² Hard Rock Serrano Santa María villa heeft een capaciteit van 6 gasten en ligt op 3 km afstand van belangrijke culturele bezienswaardigheden zoals Horno Historico "La Primera Argentina".
Slots Casino Cosquin is op 10 minuten met de auto gesitueerd. Toeristen zullen genieten van de nabijheid van wellnessgelegenheden zoals Balneario Uranga, op een afstand van 4 km. Gasten kunnen ook een bezoek brengen aan de San Plácido Kerk, gelegen op 15 minuten met de auto.
De 2-slaapkamer Hard Rock Serrano villa beschikt over een badkamer met een bidet en een douche.
Het vakantiehuis beschikt over een keuken, evenals een eethoek buiten voor self-catering. U kunt ook gebruikmaken van een waterkoker, een koelkast en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Cordoba56 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Terras
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Biedt Hard Rock Serrano villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Hard Rock Serrano villa biedt wifi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Hard Rock Serrano villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Hard Rock Serrano villa is $75. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Vind ik openbaar vervoer naast Hard Rock Serrano villa?
De dichtstbijzijnde bushalte is Centro-La Guitarra en deze bevindt zich slechts 550 meter verwijderd van Hard Rock Serrano villa. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Hard Rock Serrano villa?
Hard Rock Serrano villa beschikt over een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.